• Reģistrēties
 • Partneru portāls

  Noderīga informācija

  Ierobežotās ražotāja garantijas termiņi


  Garantija tiek saņemta, iegādājoties mobilo telefonu vai tā papildierīci, un tiek piemērota ierobežotu laika posmu. Tālāk minēti nosacījumi un termiņi, kurus ir noteikuši dažādi mobilo ierīču un to papildierīču ražotāji.

  Mobilie telefoni

  Nokia, Sony, Samsung, Motorola, LG, ZTE, HTC, Huawei, CAT preču zīmju mobilajām ierīcēm tiek piemērota 24 mēnešu garantija.

   

  Mobilo telefonu papildierīces*

  Mobilo telefonu papildierīces – baterija, tīkla lādētājs, datu kabelis, austiņas u.c.

  Nokia piederumiem tiek piešķirta 6 mēnešu garantija (integrētiem akumulatoriem tiek piešķirta 12 mēnešu garantija). “Nokia” atmiņas kartēm – 24 mēnešu garantija. “Nokia” bezvadu brīvroku un automobiļu ierīcēm tiek piemērota 12 mēnešu garantijas apkalpošana.

  Sony papildierīcēm garantija tiek sniegta 12 mēnešus.

  Motorola papildierīcēm garantija tiek piemērota 12 mēnešus.

  Samsung papildierīcēm piemērota 12 mēnešu garantija.

  LG papildierīcēm, kas tiek komplektētas kopā ar telefonu, garantijas apkalpošana tiek piemērota 6 mēnešus. Atsevišķi iegādātām šī ražotāja telefona papildierīcēm un aksesuāriem garantijas apkalpošana netiek piemērota.

  Huawei kopā ar tālruni pārdotiem lādētājiem un baterijām tiek piešķirta 6 mēnešu garantija, pārējiem piederumiem – 3 mēnešu.

  HTC piederumiem tiek piešķirta 12 mēnešu garantija. Ja akumulators ir integrēts telefonā – tiek piemērota 24 mēnešu garantijas apkalpošana.

  CAT papildierīcēm piemērota 12 mēnešu garantija.

      Autorizētais apkalpošanas centrs