Garantijas telefonu remonts

Tas ir tāds remonts, kad mobilajiem telefoniem (ierīcēm) saskaņā ar sniegto ražotāja garantiju tiek veikta bezmaksas tehniskā uzraudzība vai bojājumu novēršana. Lai izmantotu garantijas remonta pakalpojumu, kopā ar mobilo telefonu / ierīci vajag iesniegt dokumentu, kas apliecina iegādāšanos, un /vai garantijas talonu.

Garantijas remonts netiek veikts, ja ir redzami ārēji ierīces bojājumi, kas izsmeļoši ir aprakstīti kopā ar mobilo ierīci saņemtajā garantijas talonā.

 

Mobilo telefonu remonts Rīgā, Liepājā


MTTC Latvija ir autorizēts mobilo telefonu (Nokia, Samsung, LG, Sony, Motorola, Huawei, Just 5, ZTE) servisa centrs. Garantijas un maksas (iPhone, Blackberry) mobilo telefonu remontu veic sertificēti tehniķi. Veicam telefonu diagnostiku un neatkarīgo ekspertīzi. Iespējami arī ātri, vienkārši remonti 1 stundas laikā – programmas atjaunošana (softs), korpusa un detaļu uzstādīšana, piemēram, displejs, skaļrunis, mikrofons, kā arī kontaktu un informācijas saglabāšana. Rezerves daļas tiek pasūtītas no oficiālajiem pārstāvjiem un tās ir oriģinālās detaļas.

 

Nesot telefonu uz garantijas remontu, vienkārši paņemiet līdzi pirkumu apliecinošu dokumentu. Garantijas remonts netiek veikts, ja ir redzami ārēji ierīces bojājumi, kas izsmeļoši ir aprakstīti kopā ar mobilo ierīci saņemtajā garantijas talonā.

 

Savukārt maksas remontiem MTTC Latvija dod 3 mēnešu garantiju uzstādītajai detaļai.

 

Apmeklējiet mūsu interneta veikalu www.remontashop.lv, kurā ir aplūkojamas remonta cenas kopā ar tehniķa darbu un apskatāmas detaļu un aksesuāru cenas un piegādes iespējas.

Gaidām Jūs savos pieņemšanas punktos:

Rīgā, Zemitāna 2b - 105 ("Zemitāna biroji", Rīga LV1012).Darba laiks P, O, T, C, P no 9:00 līdz 18:00, S, Sv - slēgts. Tel. 66155444, e-pasts info@mttc.lv;

Liepājā, Friča Brīvzemnieka ielā 52. Darba laiks P, O, T, C, P no 9:00 līdz 18:00, pusdienu pārtraukums no 13:00 līdz 14:00, S, Sv - slēgts. Tel. 27019619, e-pasts r.saprovs@mttc.lt

Telefonus remontam variet nodot arī mūsu partneru Tele2 un Bites salonos.