• Reģistrēties
 • Partneru portāls


  PAKALPOJUMI

  Tālruņu un planšetdatoru garantijas remonts. Remonts, kad mobilajiem telefoniem vai planšetdatoriem saskaņā ar ražotāja garantiju tiek veikta bezmaksas tehniskā apskate vai bojājumu novēršana. Atsūti mums sabojājušos ierīci – mēs to salabosim!

  Negarantijas telefonu un planšetdatoru remonts. Telefonam vai planšetdatoram nomainīsim saplīsušo stiklu vai citu bojāto, nestrādājošo detaļu pret oriģinālām ražotāja detaļām par labu cenu! Uzzini vairāk, ievadot sabojājušās ierīces nosaukumu vai modeli meklēšanas logā!

  Vairākā


  Jaunumi

  MEKLĒJAM KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU LIEPĀJĀ

   

  JAUNS PAKALPOJUMS: lietotu ierīču pieņemšana

   

  Mūsu servisa pieņemšanas punktos pieejams jauns pakalpojums – lietotu, nevajadzīgu mobilo ierīču nodošana, pretī saņemot naudas atlīdzību.

  Nodotās ierīces pēcāk tiks nodotas atbildīgai, videi draudzīgai pārstrādei vai rekonstruēšanai otrreizējai lietošanai.

  Naudas summu, kas tiks atlīdzināta par atnesto ierīci, balstoties uz tās stāvokli, noteiks servisa speciālisti. Nauda tiks izmaksāta 5 dienu laikā, pārskaitot to uz klienta norādīto konta numuru.

  Nevajadzīgās mobilās ierīces ir iespējams nodot jebkurā “MTTC Latvija” pieņemšanas punktā gan Rīgā - Zemitāna ielā 2b vai tirdzniecības centros “Origo”, “Alfa”, gan arī Liepājā, tirdzniecības centrā “Ostmala”.

  Vairāk informācijas: Pakalpojumi

   

   

  Jauns MTTC klientu apkalpošanas centrs t/p 'Alfa"

  2.augustā durvis vēris pirmais, jaunā vizuālā identitātē veidotais, MTTC salons tirdzniecības parkā “Alfa”.

  Jaunā MTTC vizuālajā identitātē veidotais MTTC klientu apkalpošanas centrs, papildus mobilo ierīču remontam, kļūs par vietu, kur cilvēki varēs arī veikt savas mobilās ierīces diagnostiku, pret atlīdzību nodot savu veco mobilo ierīci, veikt personalizētu gravējumu uz telefona vāciņa, pakonsultēties ar mūsu speciālistiem, kā drošāk lietot telefonu un pasargāt to no priekšlaicīgas bojāšanās un citas lietas.   

   

  Jaunā klientu apkalpošanas darba laiks ir no 10.00 līdz 22.00.


   

      Autorizētais apkalpošanas centrs