• Reģistrēties
 • Partneru portāls

  Atgriešanas tiesības

  Latvijas Republikas Ministru kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma (pirkuma) 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci pārdevējam. Atteikumu var pieprasīt tikai tad, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts). Atgriežot produktu, tam ir jābūt atbilstošā, nebojātā produkta iesaiņojumā.

   

  Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", un www.mttc.lv (SIA MTTC Latvija) patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

   

  Ja Jūs esat izlēmuši atteikties no preces, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu info@mttc.lv vai zvaniet pa tālruni +371 66155444, lai vienotos par preces atgriešanu.

      Autorizētais apkalpošanas centrs