• Reģistrēties
 • Partneru portāls

  Lenovo Phab 2 Pro

  Lenovo Phab 2 Pro garantijas un pēcgarantijas remonts. MTTC Latvija ir ražotāju autorizēts servisa centrs. Garantijas remonts tiks veikts bez maksas. Gadījuma, ja Jūsu Lenovo Phab 2 Pro ir bojāts displejs vai ir kāda cita kļūme, kura nav labojama ražotāja garantijas ietvaros – mēs piedāvāsim Jums pieejamu un kvalificētu pēcgarantijas remontu.

  Lai pieteiktu remontu, lūdzam aizpildīt remonta pasūtījuma veidlapu, kas atrodama šīs lapas labajā pusē. 

  Detalizēta informācija par remonta reģistrēšanu skatāma šeit.

  Remonta cenām ir informatīva nozīme. Katrā cenu pozīcijā jau ir ietverta maksa 24,90 € apmērā par darbu - ja jānomaina vairāk nekā 1 detaļa, no katras nākamās detaļas cenas atrēķiniet nost darba cenu.

  Zoom

  Remonta pasūtījuma veidlapa:

  • IMEI jeb telefona identifikācijas numuru atradīsiet telefona aizmugurē, uz SIM kartes turētāja vai ievadot *#06#  un nospiežot zvanīšanas tautiņu (15 ciparu kods parādīsies displejā). Ierīcēm bez SIM kartes IMEI numura nav - tā vietā ierakstiet sērjas nr. (SN).

   Aizpildiet šo lauciņu. Nepareizs IMEI, pārbaudiet!

  • Lūdzam precīzi aprakstīt bojājumu, norādot, kad un kā tas ir parādījies. Varbūt bojājums redzams, tikai veicot noteiktas specifiskas darbības? Ja tālrunim ir bloķēšanas kods – noņemiet to vai ievadiet kodu šajā lodziņā. Apdrošināšanas gadījumiem ierakstiet lietas numuru. Apple produktiem jāveic “Find my iPhone” deaktivācija Jūsu iCloud sadaļā. Garantijas remontiem pievienojiet garantijas dokumenta kopijas izdruku. *R emonta laikā telefona atmiņa tiek pilnībā izdzēsta un tiek ierakstīta jaunākā programmatūra.

   Aizpildiet šo lauciņu.

  MTTC apkalpošanas saloni

   

   

  Ko darīt tālāk?

  Aizpildiet pieteikuma formu.
  Nosūtiet bojāto ierīci uz MTTC. Tas iespējams ar kurjera starpniecību (EUR 5.00 vienā virzienā), caur Omniva pakomātu (EUR 2.50 vienā virzienā) vai arī nododot tieši mūsu pieņemšanas vietā.
  Ierīce tiks salabota garantijas ietvaros vai arī mēs jums nosūtīsim remonta izmaksas caur e-pastu.
  Salabotā ierīce tiks atgriezta Jums!

   

  Write Product Review

  You have to be logged in to write a review.
  No review available for this item.
      Autorizētais apkalpošanas centrs