• Reģistrēties
 • Partneru portāls

  Pakalpojumi

  Samsung tālruņu ekrānu maiņa


  Ekrāna pilnīga nomaiņa par ārējā stikliņa cenu

  Saplīstot tālruņa ekrānam, bieži vien neautorizētos servisos tiek nomainīts tikai ārējais stikliņš, kā rezultātā spēkā vairs nav ražotāja garantija.

  SAMSUNG tālruņiem esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu – skārienjūtīgā moduļa un iekšējā (LCD) ekrāna maiņu tikai par skārienjūtīgā moduļa cenu!

  MTTC garantē, ka ekrānu maiņa notiek saskaņā ar ražotāja norādījumiem, un tāpēc tālrunim spēkā paliek arī ražotāja garantija.

  Ja tālrunim ražotāja garantija ir jau beigusies (24 mēneši pēc pirkuma veikšanas), mēs nodrošināsim 3 mēnešu garantiju par savu veikto darbu un rezerves daļām.   


   

  Lūdzam ņemt vērā:

  • Akcijas modeļi: Samsung galaxy S9, Samsung galaxy S9+, Samsung galaxy S8, Samsung galaxy S8+, Samsung galaxy  S7, Samsung galaxy  S7 edge, Samsung galaxy A7, Samsung galaxy A6, Samsung galaxy A6+, Samsung galaxy A5, Samsung galaxy J7, Samsung galaxy j6, Samsung galaxy j6+, Samsung galaxy j5, Samsung galaxy J4, Samsung galaxy j3.

  • Ekrāna pilnīga nomaiņa par ārējā stikliņa cenu var tikt veikta tikai tādos gadījumos, ja nav mehāniski bojāts displejs (iekšējais (LCD) ekrāna modulis). 

  • Akcija ir spēkā līdz 20.05.2019.

      Autorizētais apkalpošanas centrs