• Reģistrēties
 • Partneru portāls


  PAKALPOJUMI

  Tālruņu un planšetdatoru garantijas remonts. Remonts, kad mobilajam telefonam vai planšetdatoram saskaņā ar ražotāja garantiju tiek veikta bezmaksas tehniskā apskate vai bojājumu novēršana. Atsūti mums sabojājušos ierīci – mēs to salabosim!

  Negarantijas telefonu un planšetdatoru remonts. Telefonam vai planšetdatoram nomainīsim saplīsušo stiklu vai citu bojāto, nestrādājošo detaļu pret oriģinālām ražotāja detaļām par labu cenu! Uzzini vairāk, ievadot sabojājušās ierīces nosaukumu vai modeli meklēšanas logā!

  Vairāk


  Jaunumi

  PAZIŅOJUMS: DIAGNOSTIKAS CENU IZMAIŅAS

  Ar šo darām zināmu, sākot ar 2018. gada 1. februāri diagostikas pakalpojumu cena mūsu servisā ir EUR 15,00.

   

   

   

  JAUNS KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS TC "SPICE"

  13. decembrī durvis vēris jauns MTTC telefonu seviss tirdzniecības centrā “Spice”.

   

  Jaunajā klientu apkalpošanas centrā ikviens ir aicināts nodot remontam savu mobilo ierīci, kā arī veikt mobilo ierīču diagnostiku, pret atlīdzību nodot veco mobilo ierīci, kā arī vaicāt mūsu speciālistiem konsultācijas par to, kā drošāk lietot telefonu un pasargāt to no priekšlaicīgas bojāšanās un citas lietas.   

  Jaunā klientu apkalpošanas darba laiks ir ik dienu, no plkst.10.00 līdz plkst.22.00.

  Meklē mūs pie RIMI ieejas ( E)

   

   

  JAUNS PAKALPOJUMS: lietotu ierīču pieņemšana

   

  Mūsu servisa pieņemšanas punktos pieejams jauns pakalpojums – lietotu, nevajadzīgu mobilo ierīču nodošana, pretī saņemot naudas atlīdzību.

  Nodotās ierīces pēcāk tiks nodotas atbildīgai, videi draudzīgai pārstrādei vai rekonstruēšanai otrreizējai lietošanai.

  Naudas summu, kas tiks atlīdzināta par atnesto ierīci, balstoties uz tās stāvokli, noteiks servisa speciālisti. Nauda tiks izmaksāta 5 dienu laikā, pārskaitot to uz klienta norādīto konta numuru.

  Nevajadzīgās mobilās ierīces ir iespējams nodot jebkurā “MTTC Latvija” pieņemšanas punktā gan Rīgā - Zemitāna ielā 2b vai tirdzniecības centros “Origo”, “Alfa”, gan arī Liepājā, tirdzniecības centrā “Ostmala”.

  Vairāk informācijas: Pakalpojumi

   

   

      Autorizētais apkalpošanas centrs